• RSS
  • Wersja tekstowa
18.05.2021 Artykuł archiwalny

Szkolenie "PREWENCJA WYPADKOWA" 16.06.2021

   Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu realizuje w bieżącym roku kolejną edycję  programu informacyjno-prewencyjnego „Zarządzanie bezpieczeństwem pracy – prewencja wypadkowa”.

   Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu przy ul. Oleskiej 121C (sala konferencyjna na parterze) 16 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 10.00.
Podczas spotkania z inspektorami pracy uczestnicy szkolenia otrzymają pakiet przydatnych informacji i materiałów szkoleniowych w zakresie m.in. oceny ryzyka zawodowego oraz badania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy dla potrzeb prewencji wypadkowej. Spodziewamy się, że wiedza przekazana podczas szkolenia i uczestnictwa w przedmiotowym programie będzie wsparciem merytorycznym w działaniach podejmowanych w celu osiągnięcia poprawy poziomu bezpieczeństwa pracy i ograniczenia zagrożeń wypadkowych.

   Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, proszę o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 77 47 00 916, kom. 531 673 071 lub mailowo: katarzyna.mroszczak@opole.pip.gov.pl

   Szkolenie zostanie przeprowadzone z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Więcej informacji na temat programu PREWENCJA WYPADKOWA --> https://www.pip.gov.pl/pl/prewencja-i-promocja/programy-prewencyjne-panstwowej-inspekcji-pracy/118342,prewencja-wypadkowa.html 


GIP Przejdź do GIP