• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

23.11.2021

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Dnia 22 listopada 2021 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej do spraw oceny prac plastycznych nadesłanych przez szkoły podstawowe województwa opolskiego w ramach Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich oczami dziecka” EDYCJA 2021.

20211122100734

W Konkursie Plastycznym wzięło udział 289 uczniów z 29 szkół województwa opolskiego. Uczestniczące w konkursie dzieci przydzielone zostały do dwóch grup wiekowych:

  • I kategoria wiekowa (szkoły podstawowe: klasy I-III) -  152 prace
  • II kategoria wiekowa (szkoły podstawowe: klasy IV-VI) – 137 prac

Nadesłane prace plastyczne dzieci były kolorowe i różnorodne. Uczniowie w sposób wyraźny zaakcentowali poważne niebezpieczeństwa związane m.in. z: obsługą maszyn rolniczych, hodowlą zwierząt, przewożeniem ludzi środkami transportu rolniczego, czy też dziecięcymi zabawami w miejscach niedozwolonych, np. przy pracach żniwnych.

Po przeprowadzeniu analizy nadesłanych prac, Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu (miejsca od I do III) oraz przyznała wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

GRUPA I – klasy od I do III

I miejsce  -  ZOFIA FASZCZOWY kl. III ZSP w Szybowicach 

I GRUPA I miejsce - ZOFIA FASZCZOWY kl. III ZSP w Szybowicach.pdf

II miejsce  -  WERONIKA HERICH kl. III PSP w Łanach

I GRUPA II miejsce - WERONIKA HERICH kl. III PSP w Lanach.pdf

III miejsce  -  PAULINA SURMIŃSKA kl. II ZSP w Szybowicach

I GRUPA III miejsce - PAULINA SURMINSKA kl. II ZSP w Szybowicach.pdf

Wyróżnienia:  1. WIKTORIA HALINIAK kl. III PSP nr 2 w Gogolinie

I GRUPA Wyroznienie WIKTORIA HALINIAK kl. III PSP nr 2 w Gogolinie.pdf

 2. IGOR KUBICA kl. III PSP nr 2 w Gogolinie

I GRUPA Wyroznienie IGOR KUBICA kl. III PSP nr 2 w Gogolinie.pdf


GRUPA II – klasy od IV do VI

I miejsce  -  BLANKA BRZOZOWSKA  kl. V PSP Staniszcze Małe - Spórok

II GRUPA I miejsce BLANKA BRZOZOWSKA kl. V PSP Staniszcze Male - Sporok.pdf

II miejsce  -  MAGDALENA TOKARSKA  kl. IV SP w Wierzbicy Górnej

II GRUPA II miejsce MAGDALENA TOKARSKA kl. IV SP w Wierzbicy Gornej.pdf

III miejsce  - AGATA URBANSKY kl. V PSP w Łanach

II GRUPA III miejsce - AGATA URBANSKY kl. V PSP w Lanach.pdf

Wyróżnienia:  1. KRYSTIAN GŁOWACKI  kl. IV ZSP nr 1 w Prudniku 

II GRUPA Wyroznienie KRYSTIAN GLOWACKI kl. IV ZSP nr 1 w Prudniku.pdf

2. SAMANTA HULIN kl. VI SP w Straduni

II GRUPA Wyroznienie SAMANTA HULIN kl. VI SP w Straduni.pdf
 

Wszystkim uczestnikom, dyrektorom szkół, nauczycielom oraz rodzicom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursowych.


GIP Przejdź do GIP